تعمیر پکیج بوتان در تهرانهمشهری گرامی! شما می توانید جهت دریافت اطلاعات، سوالات و یا درخواست اعزام تعمیرکار/سرویسکار با شماره های ذیل نیز تماس حاصل فرمایید :

021-66253787    09129429461

تعمیر پکیج بوتان، یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که پس از مدتی استفاده از پکیج و یا به علت عدم استفاده صحیح از پکیج، به مشکل خورده اند و اینک به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات پکیج در تهران می گردند. ما در این مقاله از سایت فروشگاهی 24تعمیر برای شما مطالبی درباره نحوه سرویس پکیج بوتان قرار می دهیم تا شما بتوانید به راحتی تعمیرات پکیج بوتان را در خانه انجام دهید.

جهت ثبت درخواست سرویس پکیج بوتان با شماره 66253787-021 تماس حاصل فرمایید.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کمترین زمان:

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج بوتان با توجه به مشتریان فراوان و استقبال خوب مصرف کنندگان نسبت به خرید و نصب و استفاده از تجهیزات گرمایشی بوتان ایجاد شده است. این مرکز می تواند خدمات پس از فروش با کیفیت در خصوص سرویس، نگهداری و تعمیر پکیج بوتان و شوفاژ دیواری بوتان ارائه دهد که این امر با توجه به استفاده از سرویکاران با تجربه و کارآزموده  انجام پذیر می باشد.

مرکز تخصصی 24تعمیر دارای برترین کارشناسان و سرویسکاران زبده می باشد که هر ساله در دوره های آموزشی مقرر شده شرکت کرده تا اطلاعات به روز داشته باشند تا پس از خرید محصول از فروشگاه 24تعمیر  خدمات تعمیراتی را نیز به مشتری گرامی ارائه دهد.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کمترین زمان

تعمیرات پکیج بوتان:

پکیج و تجهیزات گرمایشی مانند سایر دستگاه های مصرفی بعد از مدتی نیاز به تعمیر و سرویس دارد. اگر شما در تهران زندگی می کنید و نیرویی ماهر می خواهید تا برای شما بهترین عیب یابی پکیج را انجام دهد می توانید به تکنسین های ما اعتماد کنید و تعمیر پکیج بوتان خود را به ما بسپارید.

معایب پکیج های دیواری به 2 دسته تقسیم می شوند:

دسته اول؛ آن دسته از خطاهایی می باشند که به راحتی از طریق کد های خطا عیب یابی می شوند و شما آن را تشخیص می دهید. این عیب ها توسط برد الکترونیکی که در پکیج قرار دارد شناسایی می شوند و با اعلام کد خطا به شما، مشخص می شود این عیب از کدام قسمت پکیج می باشد.

نکته قابل توجهی که در این بخش وجود دارد این است که کد های خطا در هر پکیج دیواری متفاوت می باشد؛ برای مثال در پکیج های مدل آنالوگ با چشمک زدن چراغ های روی پانل و در پکیج های مدل دیجیتال با نمایان شدن عدد و حروف اینگلیسی روی مانیتور، عیب و مشکل دستگاه مشخص می شود.

دسته دوم؛ معایبی هستند که از طریق کد های خطا اعلام نمی شوند و در واقع برد الکترونیکی موجود در پکیج، آن ها را تشخیص نمی دهد. برای عیب یابی این عیب ها شما باید ساختار و شماتیک پکیج و نحوه عملکرد آن را بدانید تا بتوانید عیب را پیدا و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

آموزش عیب یابی پکیج بوتان:

در برخی موارد پیش آمده است که پکیج شما به مشکلاتی مثل روشن شدن به صورت انفجاری، خاموش و روشن شدن مداوم پکیج، گرم نشدن آب و.. مواجه می شود که در این حالت باید عیب یابی پکیج را انجام دهید و اقدام به تعمیر آن نمایید. در ادامه ما برای شما 5 مورد از مشکلاتی که ممکن است برای پکیج پیش بیاید را قرار می دهیم و به نحوه عیب یابی هر یک می پردازیم.

 1. روشن نشدن پکیج بوتان؛
 2. انفجاری روشن شدن پکیج بوتان؛
 3. سر و صدای بیش از حد پکیج؛
 4. بالا رفتن دمای آب خروجی؛
 5. خاموش شدن مدام پکیج؛

حال به توضیح کاملی درباره سرویس پکیج بوتان می پردازیم.

1) روشن نشدن پکیج بوتان:

در صورتی که پکیج شما روشن نمی شود باید در ابتدا گاز ورودی به پکیج را بررسی کنید؛ چرا که در این حالت مشکل اصلی قطع بودن و یا خراب بودن گاز پکیج می باشد.

در گام اول بررسی کنید که شیلنگ گاز وصل است یا قطع؛ در صورتی که وصل بود باید وصل بودن گاز را بررسی کنید. بعد از آنکه مطمئن شدید گاز وصل است و شیلنگ گاز نیس به درستی به پکیج متصل شده است ولی باز هم پکیج شما روشن نمی شود، باید فشار گاز را تنظیم کنید. برای این کار بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

2)انفجاری شدن پکیج بوتان:

تنظیم نبودن میزان گاز ورودی، تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی، مسدود بودن دودکش، خرابی سوراخ های اطراف جرقه زن می توانند از دلایلی باشد که موجب انفجاری روشن شدن پکیج می شوند. با تنظیم کردن هر یک از آن ها می توانید این مشکل پیش آمده را حل کنید.

3) سر و صدای بیش از حد پکیج:

از دلایلی که می تواند موجب سر و صدای بیش از حد پکیج شود می توان به مواردی چون هوا و یا رسوب گرفتن پکیج اشاره کرد. برای رفع این مشکل باید رسوب گیری و هواگیری پکیج را توسط نمایندگی تعمیرات بوتان انجام دهید.

4) بالا رفتن دمای آب خروجی:

در صورت بالا رفتن دمای آب باید به چند نکته توجه کنید؛ اولین مورد توجه به میزان گاز ورودی به پکیج می باشد. دومین مورد که باید به آن توجه کنید گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می باشد. از دیگر علت های بالا رفتن دمای آب می توان به کم بودن فشار آب نیز اشاره کرد.

5) خاموش شدن مدام پکیج:

تمام مشکلاتی که تا به الان برای شما شرح دادیم و نحوه عیب یابی آن را آموزش دادیم، به راحتی توسط تعمیر کار پکیج بوتان، تعمیر می شود و دیگر نیازی نیست شما دست به کار شوید تا پکیج را تعمیر کنید. علت خاموش شدن پکیج نیز می تواند به دلایل مختلفی چون کم بودن فشار آب و یا گاز باشد که با تنظیم فشار آب و گاز برطرف خواهد شد.

چرا تعمیر پکیج خود را از ما بخواهید؟

 • دارای برترین سرویسکاران؛
 • دارای سیستم ارتباط با مشتری؛
 • متخصصین و تکنسین ها با تجربه 25 ساله؛
 • فروش قطعه با کمترین قیمت؛
 • ارسال قطعات پکیج دیواری در سریع ترین زمان ممکن؛
 • انتخاب زمان تعمیر با نظر مشتری؛
 • تعمیر و سرویس در اسرع وقت؛
 • سرویس پکیج بوتان با کمترین هزینه.

تعمیرکار نمایندگی بوتان تعمیر پکیج در تهران جهت ثبت درخواست تعمیر پکیج بوتان با شماره 66253787-021 تماس حاصل فرمایید.

تعمیرکار نمایندگی بوتان تعمیر پکیج

مشکلات متداول پکیج دیواری که نیاز به تعمیر دارند کدام اند؟

دود زدگی پکیج پکیج نشتی آب دارد.
پکیج روشن نمی شود. فشار آب پکیج کم شده است.
پکیج مرتب خاموش می شود. صدای مبدل حرارتی پکیج به طور غیرعادی زیاد است.

 البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای پکیج دیواری شود.

اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت پکیج شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی پکیج و در صورت تمایل جهت تعمیر پکیج بوتان آن برای شما ارسال شود.

تعمیرکار پکیج بوتان نمایندگی بوتان تعمیرات پکیج جهت ثبت درخواست تعمیرات پکیج بوتان از طریق این لینک و یا شماره 66253787-021 تماس حاصل فرمایید.

سرویس پکیج بوتان در تخصصی ترین مرکز پکیج بوتان:

پس از تماس و اعلام خرابی از طرف مشتری، اطلاعات مشتری در سیستم امور مشتریان نمایندگی ثبت می شود. پس از آن سرویسکار مشخص شده و پس از دریافت آدرس برای تعمیر دستگاه مراجعه می کند.

ضمنا قبل از حرکت سرویسکار با شما تماس گرفته و زمان تعمیر را با شما هماهنگ می کند.

 زمانی که تکنسین پکیج دیواری به محل شما مراجعه کرد اقدام به بررسی و بازبینی و کنترل پکیج دیواری شما می کند و پس از بازدید میزان خرابی را مشخص کرده و حدود هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهد کرد. پس از تاییدیه از طرف شما بابت هزینه و نوع تعمیرات، سرویسکار شروع به کار خواهد کرد.

قیمت محصولات شرکت بوتان:

 با نظر به این که تعمیرکاران پکیج های بوتان برای تعمیر پکیج بوتان، به ‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس می‌کنند مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این دستگاه  آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را حل کنند.

علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند؛ تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصول تان استفاده کنید.

تعمیرکار پکیج بوتان نمایندگی

نمایندگی رسمی و مجاز سرویس پکیج بوتان موظف است به همه مشتریانی که پکیج های خود را از نمایندگی همان شهر خریداری کرده اند؛ خدماتی را ارائه دهد. این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 1. به مدت گارانتی(24 ماه) خدمات ارائه دهد.
 2. چنانچه دستگاه شما دارای گارانتی بوده و در استفاده از دستگاه با مشکل مواجه شدید و زمان اتمام گارانتی فرا نرسیده است؛ با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید تا از خدمات رایگان گارانتی استفاده کنید.
 3. در صورت اتمام زمان گارانتی هم می توانید با نمایندگی ها تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و بهترین سرویکاران و متخصصان مشکلات دستگاه شما را برطرف کنند.

خدمات گارانتی پکیج بوتان با فاکتور رسمی شرکت بوتان ارائه می شود.

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات پکیج دیواری با دو دهه فعالیت در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان، نگهداری و سرویس پکیج های دیواری آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. در  صورت نیاز به تعمیرکار پکیج می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

نتیجه گیری:

یکی از بهترین تعمیرگاههای تخصصی پکیج بوتان در تهران؛ سایت فروشگاهی 24تعمیر می باشد که ما در این مقاله برای خرید راحت شما؛ شماره تلفن شرکت بوتان را قرار داده ایم تا با تماس با آن ها بتوانید پکیج بوتان از کارخانه را خریداری نماید و تعمیر پکیج بوتان خود را به راحتی از تعمیرکاران ما درخواست کنید. همچنین اگر می خواهید از قیمت محصولات شرکت بوتان مطلع شوید و بدانید آدرس

تعمیر پکیج بوتان شماره تلفن بهترین تعمیرات پکیج بوتان در تهران:

شما می توانید برای تعمیر پکیج بوتان، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و از مشاوران سایت 24تعمیر  کمک بگیرید.

 • 021-66253787
 • 09129429461
 • 09335377807

تعمیر پکیج بوتان