ثبت درخواست تعمیر یا نصب

همشهری گرامی! شما می توانید جهت دریافت اطلاعات، سوالات و یا درخواست اعزام تعمیرکار/سرویسکار با شماره های ذیل نیز تماس حاصل فرمایید :

021-66253787    09129429461

شما می توانید از طریق این بخش درخواست تعمیر یا نصب لوازم خانگی مورد نظر خود را ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و برای حضور کارشناس فنی هماهنگی های لازم را انجام دهند .


خدمات تعمیر و نصب

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شهرری تعمیر پکیج فرولی تعمیر پکیج بیتا تعمیر پکیج آریستون تعمیر پکیج ایران رادیاتور تعمیر پکیج ایمرگاس تعمیر پکیج تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران تعمیر پکیج تاچی قطعات پکیج ایمرگاس تعمیر پکیج ناوین پکیج مکس الیت تعمیر پکیج بوتان قطعات پکیج مکس الیت نمایندگی پکیج ایمرگاس تعمیر پکیج دیواری بوتان نمایندگی پکیج تاچی در جنوب تهران تعمیرات پکیج اسلامشهر پکیج همگام تفاوت پکیج هیرو و هرما نمایندگی تعمیر پکیج بوتان فیوز پکیج بوتان کجاست تعمیرات پکیج دکتر آچار نحوه جلوگیری از خرابی پکیج نمایندگی پکیج ناوین

24تعمیر ارائه دهنده خدمات تعمیر لوازم خانگی با تعرفه نمایندگی در تهران است. تعمیر یخچال، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیرات یخچال های ساید بای ساید، نصب کولر گازی، تعمیر کولرگازی و تعمیر پکیج را با تعرفه نمایندگی تهران و با بالاترین کیفیت و رضایت مشتری انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر تعمیر یخچال و فریزر در تهران

تعمیر یخچال و فریزر


تعمیر یخچال و فریزر : یخچال و فریزر بخش مهمی از زندگی ما شده‌اند. آن‌ها برای نگهداری غذاهای تازه و منجمد بسیار مفید هستند. اما همانطور که هر دستگاه الکترونیکی دیگری، یخچال و فریزر نیز با مشکلات و خرابی‌های خود روبرو می‌شوند.
ارائه خدمات تعمیر یخچال، فریز، یخچال ساید بای ساید تمامی برندها با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت ها در کمترین زمان توسط مجرب ترین و با تجربه ترین کارشناسان متخصص 24تعمیر.

نمایندگی تعمیر یخچال - نمایندگی یخچال در تهران - تعمیر فریز - تعمیر یخچال فریز - تعمیر یخچال ساید بای ساید - تعمیر ساید بای سایدنمایندگی تعمیر تعمیر و  نصب کولر گازی در تهران

تعمیر و نصب کولر گازی

کولرگازی یکی از دستگاه‌های مهم در زندگی روزمره ماست. این دستگاه با کاهش دمای هوا، برای خنک کردن فضاهای داخلی مناسب است. با وجود اینکه کولرگازی‌ها بسیار مفید هستند، اما همانطور که هر دستگاه الکترونیکی دیگری، با مشکلات و خرابی‌های خود روبرو می‌شوند
ارائه خدمات نصب و تعمیر کولرگازی تمامی برندها با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت ها در کمترین زمان توسط مجرب ترین و با تجربه ترین کارشناسان متخصص 24تعمیر.

نمایندگی کولر گازی - نمایندگی کولر گازی در تهران - تعمیر کولر گازی - تعمیر اسپلیتنمایندگی تعمیر تعمیر پکیج در تهران

تعمیر پکیج

ارائه خدمات تعمیر پکیج گرمایشی تمامی برندها با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت ها در کمترین زمان توسط مجرب ترین و با تجربه ترین کارشناسان متخصص 24تعمیر.
تعمیر پکیج دیواری یکی از موضوعات مهم در حوزه تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی است. پکیج دیواری یک سیستم گرمایش و سرمایش کوچک است که برای استفاده در فضاهای کوچک و محدود طراحی شده است. در این مقاله، به معرفی پکیج دیواری و نحوه کار آن، علت خرابی و نیاز به تعمیر، روش های تعمیر پکیج دیواری و نکات مهم در تعمیر آن پرداخته خواهد شد.
پکیج دیواری چیست؟
پکیج دیواری یک سیستم گرمایش و سرمایش کوچک است که برای استفاده در فضاهای کوچک و محدود طراحی شده است. این سیستم شامل یک دستگاه گرمایشی و یک دستگاه سرمایشی است که در یک واحد کوچک و دیواری قرار دارند. پکیج دیواری از یک کمپرسور، یک مبدل حرارتی، یک فن و یک سیستم کنترل تشکیل شده است.

نمایندگی تعمیر پکیج - نمایندگی پکیج در تهران - تعمیر پکیج دیواری - تعمیر پکیج
برند ها

نمایندگی هیمالیا
نمایندگی شاپه
نمایندگی او جنرال - اجنرال
نمایندگی ارج
نمایندگی پارس
نمایندگی هیوندای
نمایندگی نوتا
نمایندگی ایران رادیاتور
نمایندگی بوتان
نمایندگی یخچال و فریزر
نمایندگی شوفاژکار
نمایندگی آزمایش
نمایندگی های سنس
نمایندگی مارس
نمایندگی مرکوری
نمایندگی ال جی
نمایندگی دیپوینت
نمایندگی بوش

ارائه خدمات در شهر تهران
ارائه خدمات در شهر تهران

24تعمیر با بیش از 10 سال تجربه در زمینه خدمات تعمیر لوازم خانگی فعال است و پوشش سراسری در تمام شهر تهران را ارائه می دهد. متخصصین ما تعمیرات یخچال،فریزر، یخچال های ساید بای ساید، نصب وتعمیر کولرگازی و نصب و تعمیر پکیج های گرمایشی را با تعرفه مناسب و با بالاترین کیفیت و رضایت مشتری انجام می دهند.

021-66253787
جهت اطلاع از شرایط فروش با ما در تماس باشید .
24Tamir.com
24 تـعمیـــــــــر